خانه‌ی موقتی

یا الله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

خانه‌ی موقتی

یا الله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

خانه‌ی موقتی

بـسْـمِ اللَّه

یک حرف خوبی نوکِ زبانِ جهان است و هر کار می کند یادش نمی آید چه بود و همین کلافه اش کرده.
نفیسه مرشد زاده

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

بنا به دلایلی تصمیم به رمزدار کردن پست های طعم دار گرفتم.اگه رمز را دوست داشتید بفرمایید، تقدیم میشه. :) (رمز برای دوستان و آشنایان یا دوستِ دوستان و آشنایان می باشد)
لطفا بدون اطلاع من رمز پست ها را به دیگران ندهید.

پنجشنبه, تیر ۱۴۰۰

باتلاق وان

بعضی از آدم ها همیشه گوشه ذهنشون اینه که مرغ همسایه غازه ،سختی و مشکل فقط برای اوناست بقیه در فردوس برین سکنا گزیدن حاصلش این میشه که تو کل زندگی همیشه شاکی و معترض به خالق و مخلوق هستن ...

بعضی ازین بعضی ها که اهل تحمل نیستن  تصمیم میگیرن برن خونه همسایه تا روی چمن سبزتر اون، بقیه زندگی شون را بگذرونند غافل از اینکه رنج از زندگی بنی بشر جدا شدنی نیست... چه بسا خونه همسایه فقط شکل رنج هاش متفاوته و حتی گاهی سختتره ...

البته واسه بعضی این تغییر جنس سختی مطلوبه و با علم قدم در راه میگذارن

 

 

 

‌"باتلاق وان" یه مستنده و روایت افرادی را میکنه که به امید داشتن زندگی قشنگتر از راه های غیر قانونی ایران را ترک کردند... در اصل قصدشون این بوده که از شهر وان ترکیه به عنوان پلی برای رفتن به کشورهای پیشرفته استفاده کنند ولی اوضاع اون جوری که میخواستن پیش نرفته و داخل شهر وان که به تعبیر یکیشون جهنم سبزه اقامت چند ساله پیدا کردند (تعبییر باتلاق وان توسط یکی از همین مهاجرین استفاده شد و...)

 


یکی از هدف های امسالم نشر کمتر پست بود... ماکسیمم سی پست که اگه عادلانه بخوام قسمت کنم سهم نیمه اول امسال تمام شد...

 

چرا این هدف را گذاشتم؟به دلایل مختلف:) ولی یکیش این بود که یه حسی از اواخر سال گذشته میگه وبلاگ نویسی بسه تا کی میخوای بمونی اینجا! تو از اول قرار نبود این همه سال وبلاگ نویس باشی! من هم همین جور مقاومت داشتم عاقبت با مادربزرگ وجودم مشورت کردم ایشون فرمودن "باش ولی کم باش"

ولی حسه بی خیال نشد ...

 البته هنوز نتونسته قانعم کنه!خلاصه که فعلا هستم ولی کم هستم تا ببینم چی پیش میاد

:)

تا نیمه دوم سال ،فعلا🙋‍♀️

به روز رسانی: تا اسفند ماه🙋‍♀️

موافقین ۱۰ مخالفین ۰ ۰۰/۰۴/۲۴
کوثر متقی